KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15664514
nr 1566 4514
Bertil Widbrant
(1914-1988), Sverige
Oljemålning, Fiskeläge vid Torrmelinos. Signerad. Olja på duk, 29x138 cm, yttermått inklusive ram: 41x151 cm
Bertil Widbrant, svensk målare född 1914, död 1988.
Utrop:
500 kr
måndag 25 september 2023
kl 20:56:04